nowości

Nowości

Masaż dzieci 

jest to zabieg dedykowany niemowlętom i dzieciom, którego celem jest wspomaganie prawidłowego rozwoju.  Dzięki odpowiednio dobranym technikom zredukujemy wzmożone napięcie mięśniowe lub doprowadzimy do  wzmocnienia osłabionego układu mięśniowego. Dobroczynny wpływ masażu zauważa się także u dzieci z zaburzeniami jelitowymi, wadami rozwoju oraz problemami psychiczno-emocjonalni.

Przeciwskazania:

- zakażenia bakteryjne i wirusowe skóry – czyraki skóry – choroby alergiczne skóry –  choroby dziedziczne skóry – świerzb – wady rozwojowe ośrodkowego układu nerwowego ( zespół Downa, Klinefeltera, Cridau Chat, Edwardsa, Pataua) – wady rozwojowe układu sercowo- naczyniowego – dysplazje – nowotwory – gorączka – stan po szczepieniu – infekcja – powiększenie węzłów chłonnych

Masaż leczniczy z elementami terapii manualnej:

Masaż leczniczy z elementami terapii manualnej to zabieg  przeznaczony dla osób cierpiących z powodu przewlekłego bólu kręgosłupa. To technika, pomocna także w sytuacjach w których  doszło do urazu lub  przeciążenia układu mięśniowego oraz kostno –stawowego.

Masaż limfatyczny:

Masaż limfatyczny to zabieg mający na celu usprawnienie krążenia limfy.  Jest to metoda zapobiegająca chorobom wywołanym obrzękiem zastoinowym, zapalnym, onkotycznym  oraz chłonnym. Masaż limfatyczny jest skutecznym zabiegiem dla kobiet borykających się z obrzękami limfatycznymi po mastektomii piersi.

Masaż japoński

Masaż japoński to rodzaj masażu, w którym głównie wykorzystywaną techniką jest ucisk określonych punktów, dzięki czemu osiągamy odpowiedni przepływ energii przez całe ciało. Ta technika leczniczego masażu ciała ma na celu redukcję wzmożonego napięcia mięśniowego,  często powodującego ból głowy, kręgosłupa oraz ogólne złe samopoczucie.

Mu Massage

to masaż tkanek głębokich za pomocą drewnianych elementów, które są idealnie dopasowane do powierzchni ciała. Jest to przede wszystkim masaż relaksacyjny, ale ma także walor terapeutyczny. Zapewnia rozluźnienie mięśni i pełną relaksację. Pozwala na odpoczynek i rozładowanie negatywnego napięcia. Działa drenująco, modelująco, doskonale usuwa napięcie mięśni oraz związane z nim gromadzące się w organizmie człowieka złogi i toksyny. Jest doskonałym zabiegiem wspomagającym walkę z cellulitem – rozbija podskórne grudki tłuszczowe.

Bio-lifting to bezinwazyjna metoda walki z głębokimi zmarszczkami mająca na celu odbudowę kolagenu typu III oraz natychmiastowe obkurczenie istniejącego już kolagenu o 30% co powoduje spłycenie i wygładzenie zmarszczek; wskazaniem do zabiegu są: utrata jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie, bruzdy wargowo-nosowe, zmarszczki, opadające policzki.

Depilacja owłosienia  laserem diodowym Light Sheer

ZAPRASZAMY!